Ayşenur Yıldız - Aralık 2020

 

Bu yıl kime yaradı derseniz az sayıda kişiden biri olarak Ayşenur Yıldız'ı sayabiliriz, kendisi blogger camiasının 2020 de parlayan yıldızı oldu. Çabasız şıklık tam anlamıyla onun işi, en son yaptığı Gootrend kombini ile de büyük beğeni topladı.

Ayşenur'un tercihi Terzi dükkanına ait bu Scuba Tunik ve Scuba havuç pantolon oldu. Scuba kumaş bu sene gerçekten çok modaydı ve hala daha modası devam ediyor, Pandemi süresince kapalı alanlarda oturduğumuz zamanlarda mutlaka oturduğumuz alanı havalandırmamız gerekiyor bu da ortamın hızlı şekilde soğumasına sebep oluyor. Bu yüzden bu kış kapalı alanlarda otururken de kalın giyinmemiz gerekecek. Scuba kumaş hem rahat hem şık hem de sıcak tutuyor. angel

Biz Ayşenur Yıldızın bu paylaşımlarını kombinini ve fotoğraflarını çok beğendik, umarız sizlerde beğenmişsinizdir. smiley Bu eğlenceli çekim için Ayşenur'a teşekkür ediyoruz.
 
Ürününlerin diğer renk varyantlarını görmek için tıkla;

Scuba Tunik

Havuç Pantolon

 

Diğer tunikleri görmek için tıkla

Bizce Ayşenur Yıldız harika bir renk uyumu tutturdu, çantası şalı, ayakkabısı ve hatta gözlüğü ile kombini mükemmel tamamladı.

Diğer renkler ile nasıl kombin yapardınız? Bu tarzı nasıl buluyorsunuz sportif mi günlük mü?

Terzi Dükkanı Tüm Ürünleri - https://www.gootrend.com/terzi-dukkani
 

Yorum Yap

Not: HTML desteklememektedir!